poniedziałek, 11 czerwca 2012

Draculaura

     

   


Opis.

Draculaura niedawno obchodziła swoje tysiąc sześćsetne urodziny (przedstawione to było w filmie '' Why do ghoul fall in love''. Jest wampirzycą wegetarianką więc nie pije krwi chociaż jej ojciec Hrabia Dracula najsłwniejszy na świecie wampir błaga ją co roku o to by wróciła do tego kim była kiedyś (prawdopodobnie kiedy draculaura zaczynała straszyceum tolerowała jeszcze krew). Jej ulubionym daniem są owoce i warzywa lubi odżywiac się zdrowo mimo tego jest strasznie blada. Draculaura najczęściej nosi różowa kamizelkę pod nią ma luźną czarną bluzkę ze świecącymi rękawami zakończonymi koronką. Podobnie ma koronkowy kołnierz na, którym umieściła liliowy brylantowy wisiorek. Ma srebrne kolczyki agrafki. Do tego dodaje białą mini spódniczkę, czarne lśniące legginsy i wiązane długie, różowe kozaki.

    Przyjaźń

Draculaura najlepiej rozumie się z Frankie Stein i Clawdeen Wolf. Clawdeen od małego była jej najlepszą straszyciółką a Frankie poznała w szkole. Lubi też Lagoonę Blue często spotyka się z nia po zajęciach pływackich. W czwartym sezonie polubiła zdecydowanie Cleo, wzięła też udział w castingu do drużyny potworniarek i dostała się do niej.  


   Miłość

Draculaura kocha się w Clawdzie Wolfie, bracie Clawdeen. Wcześbiej była z Rossem Palonym, ale jak twierdzi zrobił się palantem. Lala często nie zmienia obiektów westchnień lecz kiedy kocha to całym sercem i duszą.

Wygląd

Lala jest strasznie blada, jej skóra wydaje się wręcz różowa. Pod lewym okiem ma różowe serduszko tatuaż, który zrobił jej pierwszy chłopak Valentine wredny wampir( pojawił się w why do ghoul fall in love). Ma czarne włosy do, których doczepia różowe pasemka, jest dośc niska ale prosta niezgarbiona i ma powalający wygląd. Ubiera się wesooł i modnie czym nadrabia mroczną naturę wampirzycy. Ma długie ręce ale krótsze nogi i szpiczastą brodę oraz śliczny usmiech przez który widać jej kły.

Draculaura w książce

W książcę przedstawiają ją jako Lalę mieszkającą w wiktoriaskiej willi w Salem wraz ze swoim wujkiem Vladem. Jej mama mieszka w Transylwanii podobnie jak jej straszydziadkowie, których nie znosi odwiedzać. Jej ojciec (Pan D.) Pan Drakula jest bardzo bogaty, żegluje na jachcie ma nawet prywatne odrzutowce. Część czwarta z serii monster high będzie się nazywać Back deader than ever i ukaże się we wrześniu, będzie opowiadać o draculaurze.

Charakter

Draculaura jest miłą i uczuciową wampirzyća z naprawdę wielkimi emocjami. Ma dusze artystki uwielbia pisać opowiadania ma bujną wyobraźnię. Zagrała też w szkolnym przedstawieniu główną rolę. Uwielbia zawierać nowe przyjaźnie i zawsze jest uśmiechnięta. Dobrze się uczy jest zwinna niczym nietoperz i zapisała się do szkolnej drużyny potworniarek. Nie znosi geografii bo jak sądzi była już wszędzie więc po co jescze o tym słuchać skoro samemu się to przeżyło? Jest bardzo tolerancyjna i zawsze wybacza swoim przyjaciołom tak jak Clawdeen w odcinku Zaciskanie pętli. Dziewczyna jak chyba każda nastolatka uwielbia zakupy wciąga w nie Frankie i pokazuje jej najnowsze trendy.

Zwierzę

Jej zwierzakiem jest mały nietoperz o imieniu Count Fabulous na polski Hrabia Wspaniały. Jest dumny ale ona jako słodka wampirka szyje mu słodkie ubranka i pozwala posilać się robakami ze swojego osobistego ogródka. Jej nieoperz bez przerwy ucieka, jest niesforny ale ona i tak go kocha.

Ciekawostki

1. Draculaura obecnie nie toleruje krwi, ale kiedy nie chodziła jeszcze do Straszyceum była jak zwykły wampir.

2. Przyjaźni się z wilkołakiem chociaż jej ojciec nie nosi tej rasy.
3.  Lala nie mogła zmienić się w nietoperza w odcinku Przemiana, gdyż nie miała skończonych 1600 lat, ale teraz kiedy juz ma może to robić,
4. Jest potajemną fanką robienia zdjęć.


Galeria zdjęć.      
   
                                                                                 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz